Za nami trzy wydarzenia.

Ponownie prezentowaliśmy setkom zwiedzających Elektrociepłownię Zabrze. 

Szymon Kuś opowiadał o przyrodzie Parku w Tarnowskich Górach, w trakcie: Wytrwali śpiewacy buczyny repeckiej - spacer przyrodniczo-historyczny zaś w Pałacu w Koszęcinie odbyła się prelekcja Śląskie życie salonowe - opowiada Monika Nowicka